Catering - Steenderen Ruurlo Borculo Lochem Laren Gorssel
Hapjes aan Huis

Catering regio Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren en Gorssel

Catering assortiment
Afbeelding van Buffetten
Buffetten
Afbeelding van Lunch
Lunch
Advies nodig voor uw catering?

Neem vrijblijvend contact op voor advies!

Neem contact op
Afbeelding van Hapjes
Hapjes
Afbeelding van Kerst 2026
Kerst 2026
Afbeelding van High Tea
High Tea
Afbeelding van Tapas
Tapas
Afbeelding van Barconcepten
Barconcepten
Bent u op zoek naar een cateraar voor een bedrijfsborrel, verjaardag of een compleet feest? HapjesAanHuis verzorgt de catering dagelijks in de regio van Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren en Gorssel.

Vanuit het cateringbedrijf in Zutphen worden alle hapjes, buffetten en lekkernijen bereid. Onder toezicht van één van onze partymanagers wordt alles volgens HACCP normen bereid en vervoerd naar de desbetreffende locatie.

HapjesAanHuis verzorgt de partyservice voor elke gelegenheid



Wilt u catering bestellen bij ons cateringbedrijf?

1.   Online kunt u ons catering assortiment bekijken. U geeft per assortiment aan wat u wilt bestellen en voor hoeveel gasten.

2.   Rechts ziet u het boodschappenpapiertje en klikt u op “Naar de kassa”. Daar vult u uw gegevens in en klikt u op verzenden.

3.   Zodra wij uw bestelling ontvangen nemen wij telefonisch contact met u op om de bestelling te bespreken en komen wij op de afgesproken datum alles bij u op locatie bezorgen.
 Catering Regio Zutphen Hapjesaanhuis


Het catering assortiment waar u een keuze uit kunt maken

Partyservice in de regio van Zutphen

HapjesAanHuis verzorgt 365 dagen per jaar de catering in onder andere Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren, Gorssel, Epse, Eefde, Warnsveld en Zutphen.

Catering Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren en Gorssel

Catering referenties

11 januari 2014
Jacqueline Klerekoper uit Eefde

Voor ons feest hebben wij gebruik gemaakt van de catering Hapjes aan Huis. Natuurlijk ben je nieuwsgierig hoe het zal smaken en hoe het wordt aangeleverd! De service was prima. Alles werd volgens afspraak verzorgd en goed afgeleverd. Wij hebben van iedere hap genoten. Voor ons is het absoluut een aanrader.


10 januari 2014
Caralijne van der Heide - van Unen van mr. G. Propschool uit Lochem

Het waren heerlijke, gevarieerde hapjes waar we met het team van gesmikkeld hebben! Super geregeld!


18 december 2012
Nelleke Kelder, Lochem

We hebben genoten van uw catering. Het zag er goed verzorgd uit, werd op tijd geleverd en natuurlijk ook belangrijk: het smaakte prima! Iedereen was er enthousiast over.
 
Zelf kreeg ik nogal wat complimenten dat ik de catering geregeld had en dat het zo goed was. Daar heb ik niet veel aangedaan, alleen wat geregeld via internet, en dan is het afwachten. Maar jullie hebben onze verwachtingen meer dan waargemaakt.




Onze gasten delen hun ervaring met u

Swiper icon
  • Bestelling ging netjes afhandeling keurig. Ik vond de prijs kwaliteit verhouding niet helemaal goed vooral omdat ik het erg duur vond. 225euro voor 60 hapjes is pittig aan de prijs.

    - Jorn
  • 25 oktober 2026

    Last minute top geregeld

    - Dennis Kuiper
  • 23 oktober 2026

    Het eten was heerlijk Ook het contact met Hapjes aan Huis was heel fijn. Alleen de bezorgdienst was niet fijn. Bezorgde veel eerder dan de gewenste tijd en namen geen instructies aan waar het geleverd moest worden. Hierdoor liep het verrassingsfeest bijna in de soep. Dat was jammer. Wel fijn hoe Hapjes aan Huis probeerde de bezorging toch goed te laten verlopen door het bedrijf te bellen. Helaas mocht dat niet baten.

    - Marit
  • 21 oktober 2026

    Heerlijke broodjes heel ruim belegd. Levering keurig op tijd. Fijne communicatie.

    - Prefab Beton Veghel Mea VAN HELVOORT
  • 21 oktober 2026

    Goed verzorgd keurig op tijd en heerlijk eten.

    - Ans Geleijns
  • 20 oktober 2026

    prima alles volgens afspraak geleverd alleen de hapjes en broodjes zijn iets te pittig

    - janny tuin
  • 19 oktober 2026

    In één woord pico. Info voorziening afspraak nakomen bereikbaarheid prijsstelling levering en last but not least de kwaliteit zijn van meer dan goed niveau. Ook mijn gasten spraken zich uit over de smaak van de maaltijd. Dus met deze ervaring als basis ga ik zeker nogmaals gebruik maken van deze dienst. Getekend Rob Zandee Tiel

    - Rob Zandee
  • 19 oktober 2026

    Kwaliteit goed maar blijkt dat je toch steeds teveel besteld

    - Ruud Verhulst
  • 19 oktober 2026

    Correct en juiste afspraken

    - Clerx
  • 19 oktober 2026

    Uitstekend

    - C.J.Roos
  • 18 oktober 2026

    Alles werd mooi op tijd aangeleverd iedereen was tevreden over de high-tea. Helaas was de cateraar moeilijk te bereiken om door te geven dat er ook een vegetariër onder de gasten was. Uiteindelijk is dat gelukt.

    - Jan van den Eeckhout
  • 18 oktober 2026

    Echt helemaal top. Alles was lekker en de presentatie perfect.

    - yvonne rooijens-bakx
  • 17 oktober 2026

    Louter positief.Heerlijk eten en op tijd gebracht.

    - Ab van de Vrie
  • 17 oktober 2026

    vriendelijke mensen en goed geholpen

    - C.Paijmans
  • 15 oktober 2026

    1 besteld helaas veel minder broodjes en drinken geleverd dan op de website staat beschreven. Het was voor een vergaderlunch en de cateraar kon niet voor het einde van de vergadering de rest leveren dus moesten zelf ergens anders nog gaan halen. Wat er geleverd was was wel smaakvol Uiteindelijk netjes opgelost door hapjes aan huis door factuur aan te passen etc. Bij een volgende keer dat we iets moeten bestellen gaan we het nog eens proberen

    - Mondzorg Malden
20 / 5940 beoordelingen Alle reviews bekijken >

Vragen? 085-743 03 62