Catering - Steenderen Ruurlo Borculo Lochem Laren Gorssel
Hapjes aan Huis

Catering regio Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren en Gorssel

Catering assortiment
Afbeelding van Buffetten
Buffetten
Afbeelding van Lunch
Lunch
Advies nodig voor uw catering?

Neem vrijblijvend contact op voor advies!

Neem contact op
Afbeelding van Hapjes
Hapjes
Afbeelding van Kerst 2026
Kerst 2026
Afbeelding van High Tea
High Tea
Afbeelding van Tapas
Tapas
Afbeelding van Barconcepten
Barconcepten
Bent u op zoek naar een cateraar voor een bedrijfsborrel, verjaardag of een compleet feest? HapjesAanHuis verzorgt de catering dagelijks in de regio van Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren en Gorssel.

Vanuit het cateringbedrijf in Zutphen worden alle hapjes, buffetten en lekkernijen bereid. Onder toezicht van één van onze partymanagers wordt alles volgens HACCP normen bereid en vervoerd naar de desbetreffende locatie.

HapjesAanHuis verzorgt de partyservice voor elke gelegenheid



Wilt u catering bestellen bij ons cateringbedrijf?

1.   Online kunt u ons catering assortiment bekijken. U geeft per assortiment aan wat u wilt bestellen en voor hoeveel gasten.

2.   Rechts ziet u het boodschappenpapiertje en klikt u op “Naar de kassa”. Daar vult u uw gegevens in en klikt u op verzenden.

3.   Zodra wij uw bestelling ontvangen nemen wij telefonisch contact met u op om de bestelling te bespreken en komen wij op de afgesproken datum alles bij u op locatie bezorgen.
 Catering Regio Zutphen Hapjesaanhuis


Het catering assortiment waar u een keuze uit kunt maken

Partyservice in de regio van Zutphen

HapjesAanHuis verzorgt 365 dagen per jaar de catering in onder andere Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren, Gorssel, Epse, Eefde, Warnsveld en Zutphen.

Catering Steenderen, Ruurlo, Borculo, Lochem, Laren en Gorssel

Catering referenties

11 januari 2014
Jacqueline Klerekoper uit Eefde

Voor ons feest hebben wij gebruik gemaakt van de catering Hapjes aan Huis. Natuurlijk ben je nieuwsgierig hoe het zal smaken en hoe het wordt aangeleverd! De service was prima. Alles werd volgens afspraak verzorgd en goed afgeleverd. Wij hebben van iedere hap genoten. Voor ons is het absoluut een aanrader.


10 januari 2014
Caralijne van der Heide - van Unen van mr. G. Propschool uit Lochem

Het waren heerlijke, gevarieerde hapjes waar we met het team van gesmikkeld hebben! Super geregeld!


18 december 2012
Nelleke Kelder, Lochem

We hebben genoten van uw catering. Het zag er goed verzorgd uit, werd op tijd geleverd en natuurlijk ook belangrijk: het smaakte prima! Iedereen was er enthousiast over.
 
Zelf kreeg ik nogal wat complimenten dat ik de catering geregeld had en dat het zo goed was. Daar heb ik niet veel aangedaan, alleen wat geregeld via internet, en dan is het afwachten. Maar jullie hebben onze verwachtingen meer dan waargemaakt.




Onze gasten delen hun ervaring met u

Swiper icon
  • Prima

    - Molenaar
  • 03 september 2026

    De Eetclub

    - Calvijn College
  • 02 september 2026

    mijn vraag werd snel opgepakt en de lunch werd op tijd geleverd

    - St. Navigators
  • 01 september 2026

    Catering perfect geregeld het was heerlijk erg genoten

    - Anjo Dorenveld
  • 01 september 2026

    Was fantastisch Super servies en was heerlijk

    - Liza
  • 01 september 2026

    Alles is prima verlopen.

    - a.s.r. pensioenen
  • 31 augustus 2026

    We hebben een goede indruk gekregen van Hapjes aan Huis

    - E W Evers
  • 31 augustus 2026

    Goed Lekkere hapjes ook voor vleeseters. Iets meer detail over wat er precies in zit zou goed zijn. Ik had geen antwoord op de vragen daarover behalve vega . Nog 1 ding Doos was niet goed dichtgeplakt en dus open bij aankomst. Met de inhoud was verder niets ad hand.

    - Manon
  • 30 augustus 2026

    Fijne communicatie het eten was top. Het zag er allemaal prachtig uit was ruim voldoende en smaakte heerlijk. Enige verbeterpunten de factuur was onduidelijk en bij de levering van het eten waren de opscheplepels helaas niet meegekomen.

    - Brenda
  • 30 augustus 2026

    Werkelijk Uitstekend Twee schalen met hapjes besteld en het zijn er 3 geworden Onovertroffen smaakfestijn

    - HvE
  • 30 augustus 2026

    Super netjes geserveerd heel veel erg lekker en zeer zeker voor herhaling vatbaar

    - Vd Berg
  • 30 augustus 2026

    Prima kwaliteit en uitstekende service

    - Dolly IJsendijk
  • 30 augustus 2026

    Fijne communicatie en heerlijke tapas

    - Pistorius
20 / 5836 beoordelingen Alle reviews bekijken >

Vragen? 085-743 03 62